.

.

Одлична цена
80 Компјутери Различен Тип Мини Микро Пластични Опрема 0.5 Modulus Рек Намалување Опрема Кутија се Користи За микро моторни Технологија Модел Правење

80 Компјутери Различен Тип Мини Микро Пластични Опрема 0.5 Modulus Рек Намалување Опрема Кутија се Користи За микро

DEN 100.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Обликот:
прстен опрема
Забот Профил:
Спирален Опрема
Обработка:
Hobbing
Број На Модел На:
0.5 режим број
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Пластични
Притисок Агол:
Микро Мотор
Производи во категоријата