.

.

Одлична цена
1pair 0.5 Modulus Мали за Намалување на Односот на 1:60 Моторни Излез Бакар Црв Тркала Опрема За DIY

1pair 0.5 Modulus Мали за Намалување на Односот на 1:60 Моторни Излез Бакар Црв Тркала Опрема За DIY

DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Челик
Забот Профил:
Спирален Опрема
Производи во категоријата