.

.

Одлична цена
323.5 Б 0.5 M 32 Заби 3,5 мм Вратило Лабава Пом Пластични Назабена Опрема Играчка Модел Опрема (2000pcs/многу)

323.5 Б 0.5 M 32 Заби 3,5 мм Вратило Лабава Пом Пластични Назабена Опрема Играчка Модел Опрема (2000pcs/многу)

DEN 1183.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Пластични
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Обликот:
Цилиндрични Опрема
Број На Модел На:
323.5 Б
Обработка:
Леене
Standard or Nonstandard:
Стандард
Ветер:
Десната Рака
Производот Категорија:
Играчка пластични делови
Играчка Категорија:
Други играчки
Производи во категоријата