.

.

Одлична цена
Црв Менувачот 15:1 NMRV050 14mm 19mm Текст Вратило 90 степени Црв Опрема Брзина Редуктор NEMA42 за Серво Мотор Stepper Мотор

Црв Менувачот 15:1 NMRV050 14mm 19mm Текст Вратило 90 степени Црв Опрема Брзина Редуктор NEMA42 за Серво Мотор Stepper

DEN 1416.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Номинална моќност:
0.15 kw-0.75 kw
Бренд Име:
ToAuto
Број На Модел На:
NMRV050-15
Текст Брзина:
според моторни брзина
Излезен Вртежен Момент:
според моторни брзина
Излезна Брзина:
15
Gearing Аранжман:
Црв
Брзина на односот на:
15
Текст Создаден Големина:
14/19mm (default=19mm)
Текст Страната Модел:
NEMA32/34/36/42/52 (default=NEMA42)
Rabbet:
NEMA42 default=95mm
Излез Понесе Големина:
25mm
Примена:
Исти со Серво/Stepper Мотор
Производи во категоријата