.

.

Одлична цена
Симпатична Мечка Шарени Кристал Магнет Brooch Црно Бела Глеѓ Мулти-функција Eyeglass Носителот

Симпатична Мечка Шарени Кристал Магнет Brooch Црно Бела Глеѓ Мулти-функција Eyeglass Носителот

DEN 237.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
XH2016101707
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Слика
Брошеви Тип:
Брошеви
Стил:
Тренди
Бренд Име:
senfai
Тип На Објект:
Брошеви
Олово Време:
5-7 дена
дизајн:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Цинк Легура
брошеви големина :
28*19*13 мм( 1.53*1.14*0.51)
боја:
Зелена ;Црна
Наслов:
Симпатична Мечка Шарени Кристал Магнет Brooch
Производи во категоријата
DEN 170.64 -60 %

DEN 189.36 -60 %

DEN 120.00 -60 %