.

.

Одлична цена
3 Еез 1 сет Пчела Глеѓ pin Симпатична Brooch за жена Море Значки Метал Pin облека ранец шапка Јакна Јака Етикета pin

3 Еез 1 сет Пчела Глеѓ pin Симпатична Brooch за жена Море Значки Метал Pin облека ранец шапка Јакна Јака Етикета pin

DEN 95.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Пол:
Унисекс
is_customized:
No
Бренд Име:
wukaka
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
XZC0376
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура / сребрена / позлатени
Боја Класификација:
Бисер цреша црвениот цреша црвениот книга Бр 10.30 испраќаат
Да се применува родово:
Женски
Шема:
Цртан филм
Големина:
1cm
Мозаик материјал:
Легура вметнете вештачки камења / полу-скапоцени камења
Финост:
Бренд Нови
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Производи во категоријата
DEN 120.00 -60 %

DEN 170.64 -60 %

DEN 153.36 -60 %