.

.

Одлична цена
1pc Квадратни и Компас Злато Masonic Lapel Pin Боја Иглички и Значка Слободни Мајстори Brooch Ѕидани Поднесе Метал Занает

1pc Квадратни и Компас Злато Masonic Lapel Pin Боја Иглички и Значка Слободни Мајстори Brooch Ѕидани Поднесе Метал

DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
H075
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Иглички
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HigoRio
Големина:
16.4*18.6 mm
Производи во категоријата
DEN 189.36

DEN 153.36