.

.

Одлична цена
HengFang Шминка Трепет Злато Highlighter Течни Осветлување Го Сочинуваат Concealer Лице Фондацијата Bronzer&Highlight Контура Стап

HengFang Шминка Трепет Злато Highlighter Течни Осветлување Го Сочинуваат Concealer Лице Фондацијата Bronzer&Highlight

93.12
DEN 84.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Bronzer & Highlighter
Корист:
Лесно да се Носат,Долго-траен,Други,Concealer
Број На Модел На:
H6516
Големина:
Full Size
Состојка:
safe
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
Формулирањето:
течни
Бренд Име:
hengfang
НЕТО-WT.:
3.5 g
Количина:
1