.

.

Одлична цена
Брод Мотор T40-05040008W Осветлување Серпентина за Parsun 2-мозочен Удар T30FW T40FW Outboard Мотор Електрични Започнете

Брод Мотор T40-05040008W Осветлување Серпентина за Parsun 2-мозочен Удар T30FW T40FW Outboard Мотор Електрични Започнете

DEN 540.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Вид На Гориво:
Бензин
Бренд Име:
SouthMarine
Цилиндри:
2
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Outboard
моторот:
2 мозочен Удар
Производи во категоријата