.

.

Одлична цена
современиот Модерен делукс златна механички го исклучите сплит заклучување златна спална соба, кујна bookroom солидна дрвена рачка заклучува европската

современиот Модерен делукс златна механички го исклучите сплит заклучување златна спална соба, кујна bookroom солидна

DEN 2112.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
58MM
Број На Модел На:
LBG135
Бренд Име:
Letspace
Заклучување Тип:
внатрешни работи кодот
боја:
Golden
Заклучување На Вратата Употреба:
Внатрешни Работи Бравите
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Производи во категоријата