.

.

Одлична цена
НОВИ Вода Пиштол за Aircon Почиста Videoscope Автомобил Визуелна Спреј за Чистење Видео Endoscope клима уред Перење Инспекција Borescope

НОВИ Вода Пиштол за Aircon Почиста Videoscope Автомобил Визуелна Спреј за Чистење Видео Endoscope клима уред Перење

DEN 6720.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

агол на гледање:
60°
Фотографирање Резолуција:
640*480
Бренд Име:
AVANLINE
Број На Модел На:
Q101
Дијаметар:
8.5 mm
Големина На Екранот:
3.5 инчен
Водоотпорен:
IP67
Извор На Светлина:
6 Led диоди
агол на гледање:
60 степен
Длабочина на полето:
30-60mm
Извор На Енергија:
li-батерија(4 часа)
Примена:
Перење Пиштол
Медиуми За Снимање:
микро sd картичка
Име на производ:
Визуелна Чистење Endoscope