.

.

Одлична цена
Симпатична Бебе Деца Девојки Дедо Мраз Крзно Кожа Комбинација Bodysuit Облека Долго Одблесокот Ракав Писмо Божиќ Памук Bodysuit 0-24M

Симпатична Бебе Деца Девојки Дедо Мраз Крзно Кожа Комбинација Bodysuit Облека Долго Одблесокот Ракав Писмо Божиќ Памук

DEN 153.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, Новородените
Бренд Име:
CANIS
Број На Модел На:
Симпатична Бебе Деца Девојки Дедо Мраз Крзно Кожа Комбинација Bodysuit
Материјал:
Памук,Полиестер,Faux Кожа
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Производи во категоријата