.

.

Одлична цена
Лето Младата Новороденче Девојки Деца Тексас Фармерки Возбудува Чипка Едно Парче Bodysuit Playsuit Jumpsuit Блузи Sunsuit Облека Облека

Лето Младата Новороденче Девојки Деца Тексас Фармерки Возбудува Чипка Едно Парче Bodysuit Playsuit Jumpsuit Блузи

DEN 136.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, Новородените
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Бебе Девојки Деца Тексас Фармерки Возбудува Чипка Едно Парче Bodysuit
Материјал:
Spandex,Акрилик
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Производи во категоријата