.

.

Одлична цена
Жени Надвор Рамо Блуза Блузи Долг Ракав Секси Чипка Розова Боја Се Виолетови Секојдневен Блуза Лето Чипка Кошула Облека

Жени Надвор Рамо Блуза Блузи Долг Ракав Секси Чипка Розова Боја Се Виолетови Секојдневен Блуза Лето Чипка Кошула Облека

DEN 164.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Meihuida
Број На Модел На:
жените блуза
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Јака:
Slash вратот
Пол:
Жените
Производи во категоријата