.

.

Одлична цена
Домот Флорални Чипка Блуза Кошула Жените Фенер Ракави Бела Блуза 2017 Пролет Шупливи Надвор Краток Врвот Блуза blusas

Домот Флорални Чипка Блуза Кошула Жените Фенер Ракави Бела Блуза 2017 Пролет Шупливи Надвор Краток Врвот Блуза blusas

DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Шупливи Надвор
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
C198
Ткаенина Тип:
Чипка
Бренд Име:
DANJEANER
Производи во категоријата