.

.

Одлична цена
2018 Есен roupas smock врвот camisetas femininas Златна Есен Печати Домот Chiffon Врвот harajuku жените кошула

2018 Есен roupas smock врвот camisetas femininas Златна Есен Печати Домот Chiffon Врвот harajuku жените кошула

DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Liva девојка
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик, Бохемски, Краток
Повод:
Есен
Шема:
Печати
Деколте:
О Деколте
Должина На Ракав:
Три Квартал
Големина тип:
Редовни
Пакет:
Секое Парче Во Еден Пп Торба
категорија:
Блузи & Блузи
Производи во категоријата