.

.

Одлична цена
Година Пролет, Есен Жените Blusas Краток Дизајн Гроздобер Плоча ButtonsThree Квартал Ракав Личност Лен Кошула Се Повлече-Up Полите Врвот

Година Пролет, Есен Жените Blusas Краток Дизајн Гроздобер Плоча ButtonsThree Квартал Ракав Личност Лен Кошула

DEN 1442.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
hisenky
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Гроздобер
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Ткаени
Број На Модел На:
11215
blusas:
blusa
Kungfu Одговараат На:
Секојдневно Pullover
Основни Блуза Гроздобер:
ретро блузи
Улична Мода блузи:
жените блузи
blusa feminino:
Blusas Краток Дизајн
ropa mujer:
Кинески Hanfu Долг ракав
Гроздобер Плоча Копчиња:
Традиционален Кинески Облека
лен blous:
кинеската традиционална памук маица
Личност Лен Кошула:
Се Повлече-Up Полите Врвот
боја:
Длабоко сини,Темно зелена,Вино црвено
Производи во категоријата