.

.

Одлична цена
Средновековниот Спартан Воини Оружје, Оклоп Штит, Меч, Копје Градежни Блокови Делови Одговараат За 4.5 cm Бројки Играчка Тули Деца Играчки

Средновековниот Спартан Воини Оружје, Оклоп Штит, Меч, Копје Градежни Блокови Делови Одговараат За 4.5 cm Бројки Играчка

DEN 30.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
YuwanToys
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
градежни блокови
Број На Модел На:
оружје
Класификација:
Монтажа
Пол:
Унисекс
Тип:
Блокови
Големина:
suit for 4.5cm figures
функција 1:
Пластични,не-токсични,ABS Играчки за Деца,Бренд Блокови
Карактеристика 2:
Авто-Заклучување Тули,Градежни Блокови,Филм Бројки Блокови,Мозаик блокови
функција 3:
DIY Играчки,Едукативни Играчки,Модел Играчка,блокови
карактеристика 4:
Супер Херои,Капетан Америка,Iron Man,Batman,Витези,Нинџа,Војната Светот
Карактеристика 5:
Божиќ подароци,роденденски подарок играчка,подарок играчки за дете,момче девојка е играчка
Производи во категоријата