.

.

Одлична цена
5 групи Скелет Cavalryman Директно Скелет Коњаница со Коњ Фантом Нинџа Hussars Градење на Блок Лабава Тули слика

5 групи Скелет Cavalryman Директно Скелет Коњаница со Коњ Фантом Нинџа Hussars Градење на Блок Лабава Тули слика

DEN 479.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Блокови
Предупредување:
мали делови, не е за деца под 3 години
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Бренд Име:
ОСВЕТЛУВААТ
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Број На Модел На:
312
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Возраст Опсег:
5-7 Години, 8-11 Години, 12-15 Години
is_customized:
Yes
Класификација:
Монтажа
Производи во категоријата