.

.

Одлична цена
220v ЕУ plug табела светилка Ратан Топката дизајн Takraw ноќ светлина за Спалната соба Ноќни дневна соба затворен осветлување со Дијаметар од 20cm

220v ЕУ plug табела светилка Ратан Топката дизајн Takraw ноќ светлина за Спалната соба Ноќни дневна соба затворен

DEN 1296.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Биро Светилки
Заврши:
Железо
Број На Модел На:
003
Карактеристики:
декоративни ратан топки
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
LED Светилки
Материјал:
Плетен
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
2 година
Бренд Име:
MUCHTING
Е Светилки Вклучени:
No
Сенка Тип:
ABS
Име:
ноќ светлина
Обликот:
декоративни ратан топки
Име На Модел:
табела светилка
Техника:
Рачно Плетени
Производи во категоријата