.

.

Одлична цена
2017 волна Гроздобер Топло Волна Зима Жените Beret француски Уметник Beanie Шапка Капа За Слатка Девојка Подарок пролет и есен капи

2017 волна Гроздобер Топло Волна Зима Жените Beret француски Уметник Beanie Шапка Капа За Слатка Девојка Подарок

DEN 398.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Toheliy
Материјал:
Волна
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
КИП-0030
Тип На Објект:
Berets
Тип На Објект:
Berets
Дизајн елемент:
занитвам,цвет
Сезоната:
Пролет,Есен ,Зима
Style1:
gorros , хаубата
Карактеристики:
мода ,се задржи топло
gorros хаубата turban:
Yes
Подарок за Денот на вљубените:
yes ски
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Производи во категоријата