.

.

Одлична цена
5 Компјутери Висок Квалитет На Стоматолошки Материјали Од Не ' Рѓосувачки Челик Microprobe Сонда Стоматолог Инструменти

5 Компјутери Висок Квалитет На Стоматолошки Материјали Од Не ' Рѓосувачки Челик Microprobe Сонда Стоматолог Инструменти

DEN 551.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
85g
Број На Модел На:
Стоматолошки Microprobe Сонда
Производи во категоријата
DEN 3360.00 -70 %