.

.

Одлична цена
Стоматолошка Лабораторија 5Pcs Тројно Три 3 Начин Шприц Директно Воздух Вода Со Млазници Совети

Стоматолошка Лабораторија 5Pcs Тројно Три 3 Начин Шприц Директно Воздух Вода Со Млазници Совети

DEN 1304.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
Тројно Три 3 Начин Шприц Директно Воздух Вода
Големина:
Small
Состојка:
Никој
НЕТО-WT.:
700g
Производи во категоријата