.

.

Одлична цена
Стоматолог лабораторија Shield Плоча Сенка Одбор Светлина Худ Лекување Светилка * 10 Секој 5pcs

Стоматолог лабораторија Shield Плоча Сенка Одбор Светлина Худ Лекување Светилка * 10 Секој 5pcs

DEN 767.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
Стоматолошки Shield Плоча Одбор
Големина:
Small
Состојка:
Никој
НЕТО-WT.:
140g
Производи во категоријата
DEN 3360.00 -88 %