.

.

Одлична цена
Нови Стоматолошки Стол Единица Пети Покрие Мат Перница Нога Подлога Dustproof Заштитник 10Pcs

Нови Стоматолошки Стол Единица Пети Покрие Мат Перница Нога Подлога Dustproof Заштитник 10Pcs

DEN 2818.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
Стоматолошки Единица Нога Dustproof Маска
Големина:
Small
Состојка:
Никој
НЕТО-WT.:
1800g
Производи во категоријата