.

.

Одлична цена
TYRY.HU Овошје Брадавица Teether 1Pc Силикони Mordedor Хранење Храна Одделение Бебе Teething Pacifier BPA Free За Новороденче Орална Нега

TYRY.HU Овошје Брадавица Teether 1Pc Силикони Mordedor Хранење Храна Одделение Бебе Teething Pacifier BPA Free За

DEN 35.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
TYRY.HU
Број На Модел На:
YYY917-918 Силикони Бебе Teether
Возраст Опсег:
4-6 месеци
Материјал Функција:
BPA Free,Латекс Слободни,Nitrosamine Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Обликот:
Круг
Пакување:
Еден натоварени
Материјал:
Силикони
Функција:
Teether
Објектот:
1Pc Бебе Овошје Брадавица Teether
Тежина:
Приближно да 35g
Големина:
S M L
боја:
Сино Зелена Розова Жолта
Пакување:
Еден Натоварени Teether
Материјал Функција:
BPA Free ПВЦ Слободни Латекс Слободни Nitrosamine Слободни Phthalate Слободни
Функција:
Бебе Хранење На Бебето Заб За Нега На Брадавица
Прилично Лесно Чистење:
рака-измијте се со топла вода или машина за миење садови
Сертификати Одобрување:
ФДУ EN71 CE SGS сите видови на Европски и Американски Стандард Заверена
превозот:
Нема Проверка на Информации Испратете го на Кина Пост Обичните Мали Packe
Производи во категоријата