.

.

Одлична цена
пати Бебе Патување Креветчето, светлина 4.3 kg Младата cot, можат да ги преземат на авионот бебе кревет

пати Бебе Патување Креветчето, светлина 4.3 kg Младата cot, можат да ги преземат на авионот бебе кревет

DEN 2375.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Креветчето
Функција:
Свитлива
Шаблон Тип:
Dot
Број На Модел На:
1521
Бар-кодот:
No
сертификација:
3C
Материјал:
Метал
димензија:
80*50*23cm
Тип:
бебе патување cot
Капацитет:
едно бебе
Товарот:
20 КГ
Е Свитлива:
Yes
кревет нето тежина:
4.3 KG
Производи во категоријата