.

.

Одлична цена
Премиум Двојно Крајот Jigger во Бакар-Обложено 18/8 Нерѓосувачки Челик, Висок Степен на Шанкер Tools / Премиум Barware

Премиум Двојно Крајот Jigger во Бакар-Обложено 18/8 Нерѓосувачки Челик, Висок Степен на Шанкер Tools / Премиум Barware

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
GREENHILL
Лентата За Алатки Тип:
бар мерки
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
GHDJGP0202
сертификација:
CE / ЕУ
Тип:
Лентата За Алатки