.

.

Одлична цена
4 Парчиња/Пакет DIY Шарени Живописни Чоколадо-Lollipop Гел Пенкало за Цртање и Дизајн & Училиште Канцелариски & Канцеларија Снабдување

4 Парчиња/Пакет DIY Шарени Живописни Чоколадо-Lollipop Гел Пенкало за Цртање и Дизајн & Училиште Канцелариски & Канцеларија

DEN 58.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Мастило Боја:
Црна
Тип:
гел пенкало
Бренд Име:
BLINGIRD
Број На Модел На:
ZXB00015KT
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Употреба:
Промотивни Пен
Материјал:
Пластични
Пишување Точка:
0.4 mm
Производи во категоријата