.

.

Одлична цена
2017 нови сите натпревар модерен костим Плоштадот Танц Костим Костим Танц латинска танц облека пракса

2017 нови сите натпревар модерен костим Плоштадот Танц Костим Костим Танц латинска танц облека пракса

DEN 308.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
NeeDz
Материјал:
Полиестер,Spandex
Танц Тип:
Ballroom
Боја Класификација:
Црна и црвена јака
Објектот нема:
S0054
Стил:
Долг Ракав
Ткаенини:
Сомот
Јака:
Круг јака
Големина:
All code, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Класификација:
Валцер, танго, фокстрот, quickstep
Производи во категоријата