.

.

Одлична цена
До 2015 5 Инчен Воздухот Топки Сјајни Верзија Ballons 2 парчиња/многу Сладок Свадба Материјали Срцето Балон Мрежа 38 Дупки Партија Мрежа,љубов Носителот

До 2015 5 Инчен Воздухот Топки Сјајни Верзија Ballons 2 парчиња/многу Сладок Свадба Материјали Срцето Балон Мрежа

DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Венчавка,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ
Материјал:
PE
Број На Модел На:
Срце облик нето модел
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Број на Компјутери:
2 парчиња
Возраст Опсег:
Сите Возрасти
Име:
Љубов Мрежи Мрежа Балони.Јасно Срце Облик Пластични Нето Модел
Количина:
2x Срце Облик Нето Модел(38 клетки може да се стави во 38pcs 5 балони)
Материјал:
тешко пластика
Heitht:
60см
боја:
како слик
Користат За:
Одговараат за романтични активност, свадба декорација, партијата итн.
Спецификација:
0.7-0.9M
Производи во категоријата