.

.

Одлична цена
100pcs 2.8 g Бисер Црна Латекс Балони Свадба, Роденден Оркестарот Гумени Воздухот Топки Роденден Декорација Воздух Globos

100pcs 2.8 g Бисер Црна Латекс Балони Свадба, Роденден Оркестарот Гумени Воздухот Топки Роденден Декорација Воздух

DEN 213.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
tonlyshow
Повод:
Роденден,Забава,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Годишнина,Назад На Училиште,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста
Обликот Стил:
Круг,Овал
Број На Модел На:
злато сребро Латекс балон
Број на Компјутери:
100pcs
Материјал:
Латекс
Класификација:
Ballon
is_customized:
No
ItemsColor:
Злато, Сребро.
Балони Gende:
момчиња,девојки ,возрасни
Тема:
роденден добавувачи
Предмет Тип:
свадба партија латекс балони
свадба партија decoraion :
роденден добавувачи
Производи во категоријата
DEN 44.88 -76 %