.

.

Одлична цена
2018 Продажба 100pcs 18inch Тркалезна Форма Балон Чиста/сребрена Боја Фолија Топката Роденден Свадба Декорација Гумени Туш

2018 Продажба 100pcs 18inch Тркалезна Форма Балон Чиста/сребрена Боја Фолија Топката Роденден Свадба Декорација Гумени

DEN 1164.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Ballon Големина:
18inch
Повод:
Обликот Стил:
Круг
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
PTL9032*100
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Бренд Име:
CNOKYHOUSE
Производи во категоријата
DEN 44.88 -32 %