.

.

Одлична цена
Балет Leotards за Девојки без Ракави Гимнастика Тело Балет Деца танц облека памук Балерина bodysuit Jumpsuit

Балет Leotards за Девојки без Ракави Гимнастика Тело Балет Деца танц облека памук Балерина bodysuit Jumpsuit

DEN 192.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
110(100-110cm), 120(110-120cm), 130(120-130cm), 140(130-140cm), 150(140-150cm), 160(150-160cm)
Танц Тип:
Балет
Бренд Име:
songyuexia
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
17051905
Пол:
Девојки
Танц Тип:
Балет
Предлагам:
110-160 висина деца балет leotards
Производи во категоријата