.

.

Одлична цена
Новиот Балет Танц Здолниште Жените Chiffon Чиста Боја Гимнастика Пракса Леотар Танц Костим За Возрасни Балет Танцување Фустан Кратко Здолниште

Новиот Балет Танц Здолниште Жените Chiffon Чиста Боја Гимнастика Пракса Леотар Танц Костим За Возрасни Балет Танцување

DEN 263.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
Free Size
Танц Тип:
Балет
Бренд Име:
BAICLOTHING
Пол:
Жените
Број На Модел На:
балет chiffon здолниште
Материјал:
Полиестер
Танц Тип:
балет носии
Пол:
Жените Дама Девојка
Материјал:
Полиестер chiffon
Услуга оценка:
Одлични
Балет Dancewear Дизајн:
chiffon балет здолниште
Моден:
балерина додатоци
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
yes
Топла продажба:
кратки здолништа
дизајн:
Алкохол Сатен Половината
Производи во категоријата