.

.

Одлична цена
Гроздобер Антички Месинг Ѕид Монтирани Бања Додаток Двоен Слој Ниво Сапун / Сунѓерот Агол Туш Складирање Кошница aba109

Гроздобер Антички Месинг Ѕид Монтирани Бања Додаток Двоен Слој Ниво Сапун / Сунѓерот Агол Туш Складирање Кошница aba109

DEN 2159.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Бања Полици
Број На Модел На:
aba109
Носителот Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Материјал:
Дувачкиот
Монтиран:
Агол
Полица Материјал:
Бакар
Инсталирајте Стил:
Ѕидот Монтирани Тип
Број на Групи:
Dual Ниво
Производи во категоријата