.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 1pc Солидна & Анти- ' рѓа Алуминиум фен носителот фен рек стои багажник полица Бања прибор YT-8207

Бесплатен превозот 1pc Солидна & Анти- ' рѓа Алуминиум фен носителот фен рек стои багажник полица Бања прибор YT-8207

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Бања Полици
Бренд Име:
HOTAAN
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
YT-8201
Полица Материјал:
Алуминиум
Инсталирајте Стил:
Топ Вметнување Тип
Број на Групи:
Еден Тиер
Монтиран:
Агол
Носителот Површина По Завршувањето:
Оксидација
Производи во категоријата