.

.

Одлична цена
Бебе Бања играчки животинско инсекти Високо-квалитетна мека ABS Рано образование новородено бебе играчки Направи звуци кловн птица

Бебе Бања играчки животинско инсекти Високо-квалитетна мека ABS Рано образование новородено бебе играчки Направи звуци

DEN 48.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Карактеристики:
Бања
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години,13-24 Месеци,5-7 Години,0-12 Месеци,2-4 Години
Број На Модел На:
1170157
Бренд Име:
Љубов·ви Благодариме
Животни:
птица
Тип:
Стискаш-труба Dabbling Играчка
Предупредување:
Не може да се загрее
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Производи во категоријата