.

.

Одлична цена
7.89 мм-ID6 SAE 5/16 Гориво цевка заеднички Гориво линија брз полнач за Buick Бис Chevrolet 5pcs многу

7.89 мм-ID6 SAE 5/16 Гориво цевка заеднички Гориво линија брз полнач за Buick Бис Chevrolet 5pcs многу

DEN 359.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Тежина:
5g
Бренд Име:
QXBOCI
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Висина:
1.88cm
Објектот Должина:
5.1cm
Објектот Ширина:
2.58cm
боја:
Црна + Зелена
Големина:
7.89-ID6-90deg-8x6
Опис:
Гориво линија брз полнач
Земја:
Кина
Погоден за:
Ford
Тежина:
5g
Материјал:
pa12
Производи во категоријата