.

.

Одлична цена
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Нов Стил L51 Жените Моден Синџир Anklet Буци Синџир Имитација Бисери Глуждот Синџир на Накит 2 бои

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Нов Стил L51 Жените Моден Синџир Anklet Буци Синџир Имитација Бисери Глуждот Синџир на Накит 2

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Должина:
24 cm
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
L51
Метали Тип:
Легура
is_customized:
Yes
Производи во категоријата