.

.

Одлична цена
Theftproof Нерѓосувачки Челик 4PCS Тркало на Автомобилот Гуми Вентили Матични Воздух БРИТАНИЈА/uk знаме одговара за тојота bmw ауди фолксваген

Theftproof Нерѓосувачки Челик 4PCS Тркало на Автомобилот Гуми Вентили Матични Воздух БРИТАНИЈА/uk знаме одговара за

DEN 62.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Амблеми
Бренд Име:
П П PAI
Автомобил Производител:
Ford
Модел Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Амблемот Материјал:
Метал
Објектот Должина:
1.1cm
Специјални Функции:
заштита на вашиот автомобил
Објектот Ширина:
0.8cm
Материјал Тип:
Метал
Име На Модел:
велика британија знаме
Објектот Тежина:
0.1kg
Производи во категоријата