.

.

Одлична цена
3D нов ТИП Р TYPER Хром Амблем Багажникот Значка Налепница на Логото година нови

3D нов ТИП Р TYPER Хром Амблем Багажникот Значка Налепница на Логото година нови

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Амблеми
Модел Година:
2016 година
Материјал Тип:
Метал
Специјални Функции:
Декоративни автомобили
Објектот Должина:
14.8cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
2.8cm
Име На Модел:
E-SI
Автомобил Производител:
Хонда
Амблемот Материјал:
Метал
Бренд Име:
П П PAI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Производи во категоријата