.

.

Одлична цена
Висок квалитет на Автоматско тензија контролер KTC-828A со 2pcs тензија loadcell може да го замени Мицубиши тензија контролер

Висок квалитет на Автоматско тензија контролер KTC-828A со 2pcs тензија loadcell може да го замени Мицубиши тензија

DEN 14376.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
KTC-828A&LX детектор на напон
is_customized:
Yes
Тип:
Други
Земјата на Оригиналната:
Кина
Напојување:
AC165-264VAC 50/60Hz
Работна Средина:
0-40C (Без кондензација)
димензија:
245(W) x 154(H) X 156.5 (D) mm
ДВЕТЕ излез:
DC0-24V / A
Две аналоген излез :
0-10V (или 4-20mA)
Два текст:
0-10V аналогни напон
Функција:
може да го замени Мицубиши тензија контролер
Испорака листа:
1 buc тензија контролор 2 парчиња тензија loadcell
Производи во категоријата