.

.

Одлична цена
Еден Двор Полиестер Свила Печатење на Екран Мрежа 127cm Ширина 60 Мрежа(24T)

Еден Двор Полиестер Свила Печатење на Екран Мрежа 127cm Ширина 60 Мрежа(24T)

DEN 63.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
24T
Бренд Име:
SPExpressDIY
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Материјал:
Карбид
is_customized:
Yes
Производи во категоријата