.

.

Одлична цена
10sets DC 12V Електричен Мотор Вежба Притиснете со 6pc 0.5-3мм Месинг Вежба Чак Collets и 10pc 0.5-3мм Микро Пресврт Вежба Битови Сет

10sets DC 12V Електричен Мотор Вежба Притиснете со 6pc 0.5-3мм Месинг Вежба Чак Collets и 10pc 0.5-3мм Микро Пресврт

DEN 1771.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
електрични вежба
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Спецификации:
0.5-3.0 MM
чак:
6 парчиња
Напон:
12V
Примена:
Коло, ПВЦ пластични одбор
Производи во категоријата