.

.

Одлична цена
6x1mm бакар capillary права цевка месинг цевка DIY материјал Хардвер Сите Големини во парк

6x1mm бакар capillary права цевка месинг цевка DIY материјал Хардвер Сите Големини во парк

DEN 431.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
tjlslzyh
Број На Модел На:
6*1
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
Тип:
Други
Материјал:
бакарни легури
Материјал:
Дувачкиот
Тип На Објект:
цевка
Е Прилагодена:
Yes
Производи во категоријата
DEN 734.88 -90 %