.

.

Одлична цена
Бебе Јакни & Палта Момчиња Девојчиња Cardigans Детска Облека Бонбони Боја Пчела embroider outwear деца плетени памук џемпер 12m-5y

Бебе Јакни & Палта Момчиња Девојчиња Cardigans Детска Облека Бонбони Боја Пчела embroider outwear деца плетени памук

DEN 237.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Airkiss
Број На Модел На:
2386
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Производи во категоријата