.

.

Одлична цена
Мачка Куче Јака Елизабет Круг Анти Залак и Гребење Јаки Убавина Исцелување Подготвуваат Куче Додатоци за Миленичиња Производи од Пластични

Мачка Куче Јака Елизабет Круг Анти Залак и Гребење Јаки Убавина Исцелување Подготвуваат Куче Додатоци за Миленичиња

DEN 59.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
7, 6, 5, 4, 3, 2, 2Plus
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
BIBSS
Материјал:
Пластични
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Цврста
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Куче Круг Анти Залак и Гребење Јаки
Функција:
Анти Залак и Гребење
Објектот:
Домашно Милениче Производи
Тип На Објект:
Куче Додатоци
боја:
Транспарентна
Големина:
2plus /2 /3 /4 /5 /6/7
Материјал:
транспарентна пластика
Функција:
Анти Залак и Гребење
куче јака:
Убавина и Исцелување Заграда
Куче Елизабет Круг:
Магија стап, лесна за употреба
Куче Јака за кучиња:
Универзална
Производи во категоријата