.

.

Одлична цена
Божиќ Порибување-бадник Дедо Мраз Снешко Carols Оркестарот Слики Смета Отпечатена На Платно DMC 14CT 11CT Крстот Бод

Божиќ Порибување-бадник Дедо Мраз Снешко Carols Оркестарот Слики Смета Отпечатена На Платно DMC 14CT 11CT Крстот Бод

DEN 287.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT Бело Платно, 14CT Печатени Шема, 11CT Бело Платно, 11CT Печатени Шема
Стил:
Европа
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Aida Платно
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Радост Недела
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
ПВЦ
крстот бод:
крстот бод колекции
14CT unprinted:
2 Влакно Теми
Смета Крстот Везови:
DMC Крстот Бод Сет
Крстот-Бод:
Дома Декор
смета крстот бод:
Крстот Бод Обрасци
крстот шевови:
вез крстот бод
11CT печатени:
3 Влакно Теми
Пакување:
Игли,Конци,Скицата,Везови Платно
DIY Везана:
Вез крст
кинески крстот бод:
Слики
Производи во категоријата