.

.

Одлична цена
400W Серво мотор поставен 60ST-M01330 ac серво диск и моторни постојан магнет синхрони мотор

400W Серво мотор поставен 60ST-M01330 ac серво диск и моторни постојан магнет синхрони мотор

DEN 6672.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ZHONG HUA ЏИЈАНГ
Тип:
Серво Мотор
сертификација:
CCC,CE
AC Напон:
208-230 / 240 V
Фреквенција:
3000RPM
Заштита На Функција:
Водоотпорен
Фаза:
Три-фаза
Број На Модел На:
60ST-M01330 Серво мотор
Излезна Моќност:
Други
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
номинална момент:
1.27 NM
Производи во категоријата